Meizu встановить Ubuntu на смартфон Pro 5

Всі люблять операційну систему Linux Ubuntu, а ті, хто не любить, ще не встиг оцінити всі її переваги. Ось компанія Meizu знає, чим вона хороша, раз вирішила встановити її на свій новий смартфон Pro 5. Він вже зовсім скоро надійде у продаж з цієї ОС на борту, про що свідчать з’явилися в Мережі його «живі» фотографії.

meizu-pro5

Мобільна версія Ubuntu розроблена компанією Canonical, яка також займається розвитком настільної «Убунту» і давно дружить з Meizu. Новий Meizu Pro 5 стане вже третім результатом співпраці цих фірм, оскільки кілька місяців тому в продаж надійшов смартфон Meizu Pro 4 з передвстановленою Ubuntu Touch. Коштує такий апарат близько 300 євро. Зміна прошивки навряд чи відіб’ється на апаратної складової смартфона, яка, як відомо, базується на процесорі Samsung Exynos 7420, і ось тут потрібно нагадати про перший досвід роботи Canonical і Meizu — пару років тому був випущений Ubuntu-смартфон Meizu MX3, теж з процесором Samsung.

Торішній Pro 4 працює на MediaTek MT6595. Ubuntu — це найвідоміший і, напевно, самий популярний дистрибутив Linux. Його настільна версія оновлюється два рази на рік і вміє працювати практично на будь-якій конфігурації заліза, в тому числі і на пристроях з ARM-процесором всередині.

Джерело – http://euromobile-ukraine.com.ua